O firmie

Spigiel producent wysokiej jakości deski podłogowej, parkietów i wyrobów z drewna.

Działamy od 1982 roku..

Firma Spigiel jest firmą o charakterze rodzinnym, działającą nieprzerwanie od 1982 roku. W firmie łączymy tradycję, nowoczesność i umiłowanie drewna.

Design

Oferujemy szeroki wachlarz produktów oraz systematycznie wprowadzamy nowe zgodne z aktualnymi trendami produkty. Trzon naszej oferty stanowią klasyczne sprawdzone rozwiązania

Nowoczesny park maszynowy

Systematycznie śledzimy innowacyjne rozwiązania i wdrażamy je w naszej firmie, jednak trzon naszego parku maszynowego stanowią sprawdzone od lat rozwiązania. Dzięki temu oferujemy wysokiej jakości produkty.

Gwarancja jakości

Wszystkie nasze produkty objęte są gwarancją, a wysokiej klasy surowiec stosowany przy produkcji pozwolą oferować podłogi drewniane najwyższej klasy, spełniające normy krajowe jak i europejskie. 

Drewno z Polskich lasów

Współpracujemy z przedsiębiorstwem Lasy Państwowe, który jest głównym dostawcą surowca do naszej produkcji. Długoletnia współpraca oraz pozycja ważnego partnera pozwala nam pozyskiwać surowiec wysokiej jakości

Dlaczego my?

Jesteśmy firma o ugruntowanej pozycji na polskim rynku. Nasza oferta dostępna jest na terenie całego kraju. Gwarantujemy wysoką jakość, trwałość długi czas użytkowania.

a

Podłogi z drewna i więcej

Współpracujemy z firmami handlowymi i monterami podłóg drewnianych na terenie całego kraju. Dlatego jeśli zainteresowała cię nasza oferta i szukasz punktu w Twojej okolicy gdzie możesz nabyć nasze produkty, skontaktuj się z nami.

Jeśli reprezentujesz firmę handlową, budowlaną i szukasz solidnego dostawcy, producenta deski podłogowej, parkietów i elementów stolarki, zgłoś się do nas. Chętnie podejmiemy współpracę. Proponujemy wiedzę i doświadczenie oraz wsparcie w realizacji każdego szczególnie dużych projektów.

Jesteśmy otwarci na nowe pomysły, wzory i koncepcje. Realizujemy produkcję jako podwykonawcy a także przy odpowiednim wolumenie indywidualne projekty. Jeśli jesteś zainteresowany skontaktuj się z nami.

Szukasz sprawdzonego partnera?
Masz dodatkowe pytania?
Napisz do nas a przygotujemy ofertę